Hakkımızda

Dost Makina, Dişli profil taşlama, Dişli ve yedek parça üretimi, Greyder ve Tüm Ağır İş Makinelerinin Dişli Aksamı Yedek Parçaları, Plastik ve Tekstil Yedek Parçaları, Yerli ve Yabancı Redüktörlerin Tamiri ve Yedek Parçaları, Özel Siparişlere Göre Dişli Şanzıman İmalatı, Düz - Helis – Ayna mahruti - Konik - Zincir - Triger Dişli - Sonsuz Vida, Çok Kanallı Mil İmalatı, Sanayi Makinaları Dişlileri, İnşaat ve iş Makinaları Dişlileri, Tarım Makinaları Dişlileri, Tekstil Makinaları Dişlileri, Gıda ve Ambalaj Makinaları Dişlileri, Otomotiv Aktarma elemanları, Makine Yedek Parçaları, Redüktör Dişlileri, Otomobil ve Motosiklet Şanzıman Dişlileri , Pompa Dişlileri sektöründe hizmet ve üretim vermektedir. .

Şirketimiz, her gün her sektöre yeni yeni katılımların olduğu şu günlerde, kendi sektöründe de benzer olayların cereyan etmesine rağmen, farklılık yaratarak daha güçlü bir şekilde müşterilerine, malzeme ve hizmet sunabilmektedir. Şirketimizin kalite politikası, Güven, Kalite ve Müşteri memnuniyetidir. İmalatını yapmış olduğu tüm ürünlerde, kaliteyi; alırken, satarken ve satış sonrasında denetler hale getirmiş bulunmaktayız.

Gelişen ve globalleşen dünyada rakiplerimizle fark yaratarak kalıcı olmaya ve sektörde dinamik güçlerden biri olarak devamlı olmaya çalışıyoruz. Bunun içinde, teknolojiye yatırım yaparak dünya ile entegrasyonumuzu sağlamaya yönelik çalışmalarda bulunuyoruz.

Ticari Politikamız

Misyonumuz

Küresel platformda yaptığımız her işte değer yaratarak insanlığın ihtiyaçlarını tek elden karşılamak. Aynı zamanda verdiği hizmetle çevreye ve insana duyarlı proje üreterek, tercih edilen, güven duyulan bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Geçmişimizden aldığımız güç ile ulusal ve uluslararası pazarlarda teknolojik gelişmelerin beraberinde getireceği, artarak çeşitlilik gösteren talepleri ve beklentileri aşarak, sayılı dişli imalat firmalarının arasında yer almak.

Kalitemiz

Tüm ticari işletmeler gibi varoluşumuzun temel nedeni olan siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarının yerine getirilmesi esnasında; iletişim, süreç iyileştirme, sürekli gelişme, eğitim ve ekip çalışması kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır